Plány na život📝

1. march 2017 at 20:11 | Kat❤ |  School time
AHOJ,
Ozývám se po opravdu DLOUHÉ době.Možná už jsem se vzpamatovala a je vše OK,ale jsou chvíle,kdy mi je na nic,vlastně každý den.
Nejvíc si do mě rape totálně tupá holka,která má čtyřky,skoro propadá,její matka pracuje v Kauflandu.Má Iphone SE,hraje fotbal za Vítkovice.Necítím žádnou závist,podle všeho fotbal hrát neumí,A využívá mě.Dvakrát mě skopala,bila mě.Předevčírem začala plnou flaškou do mě kopat,řekla jsem jí ať toho nechá,že to bolí,pak se přidali kluci (na její stranu) a začali gesty s břichem,jak to bolí (bylo to do noh).Řekla jsem jí,že nemusí dělat,že umí fotbal dělat tím,že do mě bude flaškou kopat.Ona,že ona to dělat nemusí,že to umí.Já jsem ji řekla,že možná fotbal hrát neumím,ale aspoň se líp učím a došly slova.A tady to začalo...
Ale tento článek o tomto není,tak jdeme k tématu.


Už vím,co chci dělat a jaké to bude.Včera mi taška podal přihlášku na šestileté Gymnázium.Ráda bych ho Vystudovala a dostala se na Vysokou pedagogickou školu.Chtěla bych být učitelka ve školce.Na gymnázium nechci jen kvůli tomu,ale kvůli spolužákům,někteří ví.
Gymnázium má i obor pedagogický a je tam odpolední vyučování psychologie,které obsahuje i prvky pedagogiky.Kde si vyberu zaměstnání,netuším,mám na to minimálně 9-10 let.Kdyby mě to chytlo,zkusila bych záložní plán a to psycholožku nebo učitelku ve škole.Uvidíme.Hlavní je,že už vím a mám představu.Teď se učím hlavně na přijímačky,tak snad se zadaří,že matiko?😄
No,tak to je vše,děkuju za přečtení a zase Příště😊Ahoj❤
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lucy Lucy | Web | 3. march 2017 at 12:25 | React

Na gymnázium, chodí lidé, co neví, kde by chtěli. Teda alespon já samé takové znám :-D

Na přijímačky bych se už také měla učit. S tou matiko to máme stejné :D je to zlo.

2 Lost Girl. Lost Girl. | Web | 5. march 2017 at 15:38 | React

Šikana nemůže být v žádným případě příjemný a odchod na gymnázium je vcelku rozumný. Na gymnáziu už jsou ti usmířenější lidé, kteří jen tak nemají špatné známky.

3 violetnikol violetnikol | Web | 29. march 2017 at 20:37 | React

No, já na pajdáku jsem, ale nebaví mě, takže těžko říct.

Gympl je pro učitelskou kariéru dobrá volba, stejně tak pedagogická škola, ono to vyjde skoro nastejno. Akorát je pravda, že na té pedagogické je obor pro předškolní pedagogiku, kde bys měla i hodně praxe a víc Tě to připraví na školku. Ten gympl je spíš pro lidi co chtějí pak učit na střední nebo vysoké.

A mrzí mě, že Tě ta nepříjemná holčina takhle šikanuje. Zkus o tom třeba říct nějaké kamarádce/kamarádovi, učiteli nebo rodičům. A vyhýbej se jí. Takoví lidé ani nestojí za řeč.

Jo a ještě něco. To, že něčí mamka pracuje v supermarketu není argument, tak za to neodsuzuj, znám spoustu lidí co také dělá na pokladnách a nejsou o nic méně než my ostatní.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement