Prostě jsi špatná!

29. october 2016 at 13:10 | Kat ♥
Byly časy,kdy jsem možná byla mezi oblíbenými,byly časy,které mi dost chybí a ve kterých vše bylo OK.5 třída,šestá třída,bod zlomu.Kamarádky odešly na gympl,nemyslete si,že jsem hloupá,měla jsem ambice,ale já prostě na něj nechtěla,měla jsem jinčí plány na život a říkám si,že to možná byla chyba.Ne proto,že jsem měla jinčí vzdělání atd.,ale přišla jsem o kamarádky,které se mě vždycky zastávaly a já nebyla odstrčená,byla jsem pořád s něma,tak mi to vyhovovalo a tak to bylo perfektní.
Začátkem šesté třídy jsem tušila,že po rozdělení tříd už nebudu taková,jako předtím,že prostě ty holky k sobě patří,ale já mezi ně ne.Zůstala jsem ve stejné třídě,přišly k nám nové,a možná byste si řekli,že bych neměla mít žádný problém.Třída 6.B a nyní 7.B ano,zvenčí říkám nejlepší třída ever,ale já tu třídu nenávidím.Možná budu přestupovat,ne kvůli škole a známkám,ale kvůli nim.
Ve třídě se volil předseda třídy a já měla shodný a nejvyšší počet hlasů jako jedna spolužačka,která má velké kozy a zadek a samozřejmě zapadá a já nemám nic,dokonce ani měsíčky ani nic.Samozřejmě mi všichni říkají buď ráda atd.,ale já si prostě říkám,že za to by lidi neměli být odsuzováni.A když se volilo a spolužáci u ní jásali a u mě říkali Fuuuj! a vybučeli mě,a chápete,že oni pro vás hlasujou a říkají vám fuuj?
Výsledek obrázku pro left out
V šesté třídě mě kluci šikanovali,když jsme vyráběli výrobky na vánoční jarmark, ptala jsem se ne jich,ale druhé skupiny kluků,samozřejmě přišli šikaněři a špendlíky,které jsem nabízela,ake ne jim,mi hodili na zem,začla jsem je sbírat a oni doě kopali.Samosebou se to nevyřešilo,úča jim dala pouze slovní upozornění, a oni mi dělali naschvály dál.Já si prostě vždycky řeknu,co jsem jim udělala,ale nakonec dojdu ke své ukecané povaze a dojdu k závěru,že si za to můžu sama.


Prostě si říkám,že mě ten život vlastně nebaví,že by ode mě všichmi měli klid,jediné co mi brání je fobie ze smrti.Možná chci trochu politování,možná chci na všechno zapomenout,vrátit čas zpátky a pořádně se rozhodnout.Stát na křižovatce a jít po trávě,nikoliv po cestě.Potřebuje to kompromis.

Taky se mi lidi smějou za moje fotky které dávám na Instagram,vypadají normálně,kamarádům se líbí,mají spoustu (na můj vkus spoustu) liků.Ale je jedn aosoba,která nedávno dostala iPhone a je z ní kdovíjaká princezna a myslí si o sobě hodně.Lže,byla kvůli lhnaí i u psychologa a je rozmazlená a namyšlená,až ti bolí.Na fotkách mi napsala smajlíka který má záchvat smíchu a prostě mi psala že vypadám na každé stejně.Já neumím stírat a pomlouvat jako ona a taky neumím o každé osobě říct,že je p*ča.Ona mi začala nadávat,po tom,co jsem ji nedala opsat úkol.Její mamka pracovala jednu dobu s mou a já to mojí mamce řekla.Ona to řekli ji a její mamka to vůbec neřešila,nic ji neřekla,prostě jsem byla opět záškodná ku*va.Já ji nemám ráda,věčně se mi vysmívá a řešit to s rodiči,tím by se nic nezměnilo.A vždycky když ořijdu buď do školy později a nebo jsem nemicná,vždycky když přijdu nechybí tradičně ježíši kačena neeee.

Já fakt nevím,co jsem těm lidem udělala,ale nejlepší by bylo zmizet pryč a už se neukázat.Očekávám,že jste to asi nepřečetli velé,protože vás to asi nezajímá.Ale já jsem ráda že už to v sobě netlačím.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 buttercup buttercup | Web | 29. october 2016 at 15:38 | React

drsnej článek. vůbec nevím, co ti na to napsat, protože já nikdy mezi oblíbenejma nebyla. nikdy jsem nebyla ani vyloženě šikanovaná, ve třídě jsem prostě vždycky byla taková neviditelná, prostě člověk, o kterým nikdo ani pomale nevěděl, že tam je. když o tom teď tak přemýšlím, tak je to vlastně to nejlepší postavení, který může být. jak říkám, nevím co ti poradit, je to na nic.. blbý řeči prostě ignoruj a ono je to snad časem přestane bavit, nezbývá nic jinýho, než doufat.

2 Heaven Heaven | Web | 29. october 2016 at 16:38 | React

Podle mně je daleko důležitější být na škole, která ti vyhovuje, než být někde na gymplu, kde by jsi se třeba trápila jenom kvůli kamarádkám.
Holky (vlastně i kluci) se v tomhle věku chovají naprosto nemožně. Já jsem šla na osmiletý gympl a i když se zdá, že jsou tam jakože chytrý lidi, pubertální spolužáci se chovali taky tak.
Je smutný, že se k tobě takto chovali :/ Snad mají sami nějaký komplexy, nevím... A učitelka taky zklamala :/
Ignorace je dobré řešení, ale chce to pevné nervy, protože jen tak ze dne na den nepovolí, bohužel. Přestup by možná byl řešení, ale zase na nový škole se k tobě můžou chovat hnusně protože budeš nová :/

3 Beatrice Beatrice | Web | 29. october 2016 at 21:44 | React

Každý někdy potřebujeme pořádně politovat. Ať si říká kdo chce, co chce. Když už sebelítost nestačí, potřebujeme druhé. A jo, nepotlačuj to v sobě. Napiš to sem. Napiš to na papír, strč ho do láhve a pošli po vodě. Napiš to na papír a rozmoč ho ve vodě. Prostě to nenechávej v sobě.
Já jsem ve škole jiná. Ne jiná, než ostatní, jsem jiná než doma. A nechci být. Nechci dělat vtipy, jenom proto, že se to ode mě čeká. Chci je dělat, protože mám na tu chuť. Nechci se smát, protože se to ode mě čeká. Chci se smát, protože mě samotné to připadá vtipné. Nechci nic dělat proto, že se to ode mě čeká. Chci to dělat, protože to chci dělat. A to by měli všichni.

4 Lucy Lucy | Web | 2. november 2016 at 19:12 | React

Také jsem to zažila, když má nejlepší kamarádka odešla na gympl. Poté jsme se už nikdy tak moc nebavily. Doteď.
Většina lidí, které znám a jsou na gymplu, litují toho, že tam šli. Ono je to tak, když nevíš kam jít, jdeš na gympl.

Na takové lidi se vykašli. Také se ve škole bavím s pár lidmi, ostatní ráda nemám. Už jen kvůli tomu, jak se chovají. Mám to tak, že jo, fajn, jdu do školy, odsedím si tam těch 7 hodin denně a čau. Mám klid.

Také jsem byla vždy taková ta "oběť". Nyní to neřeším. Jsou mi jedno. Jednou na to přijdou, jak byli hloupí, když toto dělali. Nevím, co jim to dává.

Také si říkám, že by bylo nejlepší odejít. Někam do pryč. Držím ti palečky, buď statečná a nic si nenechej líbit! ♥

5 Lotty Lytton Lotty Lytton | Web | 3. november 2016 at 9:09 | React

Je mi to hrozně líto, když něco takového čtu. Vím, že lidi v tomhle věku (a bohužel i v jakémkoliv jiném) dokážou být neuvěřitelně krutí.

Nedokážu ti asi poradit i když bych hrozně ráda. Já nikdy neměla tak vážný problém jako ty, ale také jsem moc nezapadala. (Zhruba od šesté třídy kdy moje kamarádky odešly....)
Takže jsem si brala knihu a celé dny jsem si četla a ostatní pak úplně ignorovala.

Možná to zkus taky. Vzít si knížku, někam si zalézt a pokud možno je ignorovat. (Zkus třeba Zeměplochu od Terry Pratchetta. Tahle serie mi vždycky strašně pomohla když jsem se cítila sama nebo smutně.)

A pokud nemáš lidi svého věku jinde než ve škole, možná by sis měla najít jiný kolektiv.
Zkus třeba začít dělat nějaký bojový sport. (Třeba Wing Tsun). Strašně to zvyšuje sebevědomí :D
A navíc třeba najdeš nějaké nové lidi se kterýma si budeš rozumět.

6 Lost Girl. Lost Girl. | Web | 4. november 2016 at 16:47 | React

Při nástupu na gymnázium jsem byla začleněná do kolektivu, ale jakmile se něco změnilo, vím, co to má na svědomí. Nikdo se se mnou nebavil, prostě jsem se stala tou odstrčenou. Teď se sice se mnou baví, ale je to takový rádoby kamarádství, v nejhorším se na vás prostě vyserou.
Já zůstala sebou, to, co jejich názor na mě změnilo jsem já nezměnila, proč bych měla? Když mě to baví, tak proč se toho zbavovat?
Takže jediná rada, buď prostě sama sebou, ser na ně. Jsou to jenom obyčejný bílé ovečky ve stádě. Buď tou černou ovečkou mezi nimi!

7 Baryn Baryn | Web | 4. november 2016 at 18:29 | React

Základka, klasika. Proto jsem šla na gympl. Na základce na mě byli všichni hnusní, šikanovali mě a nesnášeli mě ... všude je to stejný. Když nejsi prvotřídní děvka, tak se ničeho lepšího než "fuuuj" nedočkáš ... A mně bylo jedno, co ze mě bude, co pak budu dělat ... respektive věděla jsem, že z gymplu budu mít tu možnost jak pokračovat dál na VŠ, tak v průběhu přestoupit na SŠ, kdybych se chtěla živit nějak manuálně, šlo mi jen o ten útěk ze základky od těch hňupů.
Mrzí mě, že ty si to musíš takhle naplno vyžrat.

Je mi to hrozně líto. Asi by bylo vážně nejlepší přejít, ale možná ze všeho nejlepší by bylo zkusit ještě přijímačky na nějaký gympl, protože ta úroveň je tam vyšší. Nejde jen o učení, jde o ty lidi. Nejsou to takový hovada a jsou inteligentnější.

8 Simix Simix | Web | 4. november 2016 at 18:46 | React

~Čaué~
Já to na základní škole měla podobné. Zvlášť v šesté až osmé třídě, mám pocit.
Taky jsem dřív měla fobii ze smrti. Na smrt ale nemysli, jsi na to ještě mladá.
Takových blbek si nevšímej a buď sama sebou. Vyčkej... U mě se na to nástupem na střední školu zlepšilo :)
Ono se časem může plno věcí změnit k lepšímu :)
Já to celé přečetla. Sice tě (spíš) neznám, ale zažívala jsem něco podobného. Hlavně nebuď jako ty "hloupé" holky... co pomlouvají, lžou, jsou namyšlené a přesně jak jsi psala.
tak se měj :)

9 lost-and-found lost-and-found | Web | 17. november 2016 at 21:08 | React

Dakujem za tvoj komentar, je mile objavit pozitivny komentar na blogu, hoci uz je uz dlhsie neaktivny..

10 Christee Christee | Web | 15. january 2017 at 12:17 | React

Ahojky,
moc dobře vím, jak se cítíš. Musíš se obrnit, ono to potom půjde líp. Vím, že si teď myslíš, jak snadno se mi to říká. Ale já už ukončuji střední školu a na základce jsem taky byla šikanovaná, posmívali se mi ti, co byli z úplné a prachaté rodiny. Ale takhle to je vždycky. Najdou si snadný cíl u kterého si myslí, že mu dokáží více ublížit. Neboj zlato, ono se to změní :* Jsi silná dívčina, podle toho co píšeš a nemusíš mít obavy. Hlavně se nevzdávej, nenech se vynervovat a rozhodně neopouštěj školu kvůli těmto lidem ano? :) Kdyby cokoliv, tak napiš ano? :)
P.S.: JSI SILNĚJŠÍ NEŽ SI MYSLÍŠ :*
ZVEDNI HLAVU PRINCEZNO, PADÁ TI KORUNKA :*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement