June 2016

Ehm.."beautiful"

26. june 2016 at 9:35 | Kat ❤ |  Beautiful Sunday
Ahojky,
Předem se omlouvám za pravopisné chyby,píšuvz mobilu.

Zkrátka,ráno bylo pěkně,sluníčko svítilo,mamka se domlouval a ze strejdou,že pojedem na bazén.
A teď ? Teď tu mám slejvák s teplotou 18 °C a máme tu kroupy.Když tak napište,jestli vaše město nebo vesnici ten odporný Nečas přešel.

Proto dneska beautiful v uvozovkách.
Já mám ráda ty vedra a bazén,melouny,sluníčko,dlouhé dny a ne déšť,šedou tmu a záblesky.

Normálně,u nás se zamračilo,pak se zezadu dělala mlha,pak u nás začalo poprchávat,déšť,vítr,kroupy,mlha,že jsme nic neviděli a hromy 😦

Takže to dneska nějak extra krásné není, ale můžu být ráda,že jsem doma v teple při teplotě 25,6 °C v tílku a třičtvrtečních legínách,máme jídlo,elektřinu,teplo...
A ne venku v (teď) 15 °C bez jídla,elektřiny,zmoklá a nemocná.

Tím pádem se mám dobře.Važme si našeho domova,naší rodiny,která nám to všechno dopřává v nejlepší kvalitě 💞💖

Ahoj.

FTW #1

25. june 2016 at 14:06 | Kat ♥ |  For the week
AHOJ !

Promiňte,že jsem nic nepsala,ale myslím si,že si někdo všimnul,že jsem třeba odpověděla na komentáře od vás :)
Tenhle týden už byl volnější,známky máme uzavřené a já doufám,že budu mít vyznamenání :)
Za ten týden se toho dost událo,tentokrát to nepíšu v Beautiful Sunday,ale For the week - zkrátila jsem to na ftw.

PONDĚLÍ

To pršelo,takový ten nečas nenávidím :( Všude jenom mokro,žádné slunko,žádný venek.K tomu nám vypli internet,protože ho spravujou,bude prý rychlejší a vybrali se jen tak náhodou tenhle den.Takže nic no.

Výsledek obrázku pro déšt

ÚTERÝ

To jsme měli v pěstitelkách hodinu volnou,tu první jsme sklízeli školní ředkvičky,které jsme následně snědli ( páleli ale výborně) Potom jsme byli na počítačích a já mám pocit,že jsem zrovna odpovídala na svém blogu a komentovala na jiných.Odpoledne jsem šla jezdit na mých Láskách :*

STŘEDA
První hodinu jsme měli volnou,my hráli karty :),Druhou byla ta hnusná angličtina (no spíš hnusná nenávistná učitelka),ani jednou jsme s ní neměli volnou hodinu,nechodili jsme si na počítače opakovat učivo,víte ona miluje toho kluka,kterej všechnno umí,válí se po lavici a něco jako spí...
Potom byla čeština,kde jsme popisovali slovo,které jsme měli a náš tým vyhrál,prý že dobře popisuju :)
V Informatice jsme mělitaky volno a já hrála Five Nights At Freddy´s.Jsem na ní doslova závislá,ale nemám moc příležitostí ji hrát.To mi docházela baterka,já byla obklíčená ze všech stran a já se schovala za spolužáikem,že se bojím.Freddy tam mezitím přehrával svou muzičku a pak byla totální tma.A teď se ten počítač nějak zasekl,ten freddy byl tak zpomalený on u-u-a-a-a- a já naněj a-h-o-j-k-y :D
Dějepis byl taky z půlky volný,dívali jsme se ještě na dokument o pompejích.
A Občanka,tam jsme hráli hry :)

ČTVRTEK
To jsme ještě museli mít matiku,já se spolužákem sedím úplně vzadu a tak jsme hráli karty :D Učitelka si toho vůbec nevšimla,takže pohoda lustr :D Pak jsme měli dvouhodinovku výtvarkytakovou : ŠLI JSME DO MĚSTA ! já si koupila zmrzku,a šla se dívat do drogerek a tak nějak :)
Pak jsme měli češtinu - literaturu volnou,pak tělák,kde jsme hráli přehazovanou a pak přírodopis ze strašnou učitelkou.
Odpoledne jsem měla florbalovýtrenink,kde teď máme fyzičku (psala jsem to někde,mám pocit,že jo) no tak jsme běhali a tak.Na té fotce jsem já :)


PÁTEK
To už jsme se neučili,měli zkrácené vyučování do 11:40 a hráli hry,odevzdávali učebnice a dostali nové.Dívám se na tu učebnici češtiny a říkám si : Katko,z tebe už sakra bude sedmák ! Prostě to rychle letí ! :D
Pak jsem byla doma,mělá hasičský trénink,kde jsme jen útočili,stejně jako dneska.To je vše.

- pokud budu moct,zbytek bude v BS

A TEĎ NÁVŠTĚVNOST !

Ani nevíte,jak moc jsem vám vděčná !Neuvěříte to číslo které už možná teď vidíte ! Děkuju vám moc za podporu,za vaše komentáře !Žene mě to kupředu !


Taky mám nové Affs :
-stačí kliknout najedno z těchto jmen a jste na jejich stránce :)

Díky holky !
Takže moc za vše děkuju,díky za přečtení a mějte se !

Narozeniny s parádní jízdou

19. june 2016 at 14:21 | Kat ♥ |  Beautiful Sunday
AHOJ

zdravím vás u prvního článku z rubriky beautiful Sunday.Pokud má někdo z blogerů takovou rubriku,nechci kopírovat,pouze jsem se inspirovala podobným názvem.

Dneska jsme tedy slavili.Nějaká megapárty to nebyla,zkrátka klasická oslavička z rodinou a babičkou :)
Co jsem tedy dostala ?

Z mamkou jsme šli koupit do sportisima parádní brusličky,které jsem si již delší dobu přála :)
Jsou to ZEALOT FITPRO.Jsou boží a jezdí se s nima parádně (ostatně,jako s káždými novými bruslemi)


Druhou věc,kterou jsem dostala,a jsem za ní moc ráda je knížka Královna Gabriela :*
Miluju biatlon a nejvíc Gabču,takže jsem za to moc ráda ♥♥♥
Tady je fotka z mobilu :* Trošku jsem si s tím pohrála :D
Hned,jak ji dočtu,tak nápíšu článek :-)_______________________________________________________________________

Ale abyste si nemysleli,že to je všechno,tak bych nějak zhrnula ten celý týden,který se teda vleknul.

PONDĚLÍ

Byli jsme na školní výletě v Ostravě,první jsme šli do Dinoparku (kde jsem byla poprvé) a do Miniuni (kde jsem byla podruhé).Vcelku nám počasí přálo,odpoledne už přišlo pár mráčku,ale díkybohu,ani kapka :)
Já si ten výlet užila,z holkama jsme si koupili bubble tea,šli na námeští (kde jsem si koupila nový obal na mobil) a měli na 2 hodiny rozchod.

ÚTERÝ

To už jsme měli normálně školu (bohužel) a z ničeho jsme nepsali :)
Když jsme měli mít dvouhodinovku dílen,tak jsme šli na kompy,páč nám tam opravujou WeCka a my tam nemáme přístup.Pak to šlo po másle a já byla brzy doma.

STŘEDA
To jsme psali z ajiny (učitelka mi neomluvila,že jsem celý týden chyběla,já neznala slovíčka,takže to bylo v prčicích) Náladu mi zlepšila Informatika,kde jsme měli udělat vizitku(mě to trvalo ani ne 10 minut,a někteří si s tím dávali téměř 30 minutovou práci,místo toho aby měli do konce hodiny volno) a já hrála Slither.io a chtěla napsat na blog,ale neodolala jsem hře a jako správná závislačka hrála do konce hodiny :D

ČTVRTEK
To jsme psali čtvrtletku z matiky (ze které mam troju,ale pořád mi vychází dvojka,takže v pohodě) a pak měli dvouhodinovku výtvarky volnou a hráli flašku přes mobil.Byla prča,to mi věřte,když jsme měli tančit čaču,nebo praštit všechny kluky v místnosti po zadku :D V těláku jsme běželi 400 m což jsem věděla,že budu poslední !!! z holka jsme běžely stejným tempem,pak jsme byly z kámoškou vepředu,já ji potom předběhla a tím pádem byla první,v půlce druhého kola jsem přestala pravidelně dýchat a říkala si : bože,teď to nesmíš vzdát,hezky zase do tempa1,2,3 nádech 1,2,3 výdech . . . tak jsem to nevzdala.Kamarádka (to už jiná) byla za mnou 4 metry.To už jsme byly téměř v cíli,já ještě trochu zabrala a udržela si pozici ! Překonala jsem sama sebe,astma mě nezastavilo ( nemám ho moc silné,ani neberu léky) a já byla na sebe hrdá. můj čas : 1,37.99 Byla jsem první ze třídy a to mi udělalo ohromnou radost :)
Odpoledne jsem měla florbalový trénink, to teď máme,jakože fyzičku ať zdokonalujem,a tam jsme běželi obrovské dvě kola.Zase jsem byla první,ale to nebyl závod.Já si pořád říkala,co se to se mnou najednou děje ??? Nemohla jsem uvěřit.

PÁTEK


To mi bylo 12.Zpívala jsem na koncertě - slavil se Evropský svátek hudby.Tak co bych dodala ??? U nás se slavil den otců,tam mi ta paní v bufetu dala sladkosti,které tam prodává,jako dárek :)Pak mi všichni přáli :-)

SOBOTA

Co já vím,včera se toho moc neudálo,až na to,že jsem napsala článek,hlídala mladšího brášku.Toť vše.

NEDĚLE
Mám pocit,že o tom jsme si už povídali ne???

Já tedy děkuji za přečtení článku.Pěkně jsem se rozepsala,až na 30 minut :)
Jaký jste vy měli týden ???
Kat ♥

PS: Někteří z vás už si mohli všimnout,že jsem přidala TOPLIST,za každou návštěvu moc děkuju !
A taky se objevil pod Toplistem dotázník.Pokud byste měli chuť budu ráda za vyplnění :-)


PLAYLIST #1

18. june 2016 at 14:07 | Kat ♥ |  Addicted to music
Na tenhle článek jsem se dlouho připravovala.Nejen žemi bylo v pátek dvanáct a zítra slavím,ale taky jsem dokončila svůj playlist,tak snad to bude stát za to :)

Jsou to hlavně české písničky,ale snad vám to nebude vadit :)