Spokojený život

30. may 2016 at 20:21 | Kat ♥ |  Téma Týdne
Výsledek obrázku pro popcorn tumblr

Tohle je zásada.Spokojený život mají ti,co si ho užívají,pokud si ho tedy neužíváte tak co???


Využila jsem tohoto témata,tak se s vámi o něj podělím.
Když jsem naštvaná,občas bych se nejraději zabila...a nejdnou mám strach ze smrti.Bojím se těch islámistů...bojím se že zaútočí i na nás.Ale my to novlivníme.My za to praklticky nemůžeme.Teď mluvím o nás normálních lidech ne o předsedech senátu a dalších ptákovinách...tedy né že by tato funkce nebyla významná.
Zkrátka,my jako obyčejní občané za to nemůžeme,aspoň doufám.

Spokojený život...ve škole nám p. učitelka říkala,že se prý dají koupit ostrovy,ale důležité je,aby se po ... letech nezatopily.Já sic představuju nádhernou písečnou pláž,ledovou tříšť a mám na sobě plavky.Teď sedím na lehátku a vidím krásný západ slunce.(mimo to mám na hlevě klobouk).

Tomu říkám spokojený život.

Ten může být i doma.Máte se dobře,nic vám nechybí,nikomu nic nedlužíte,máte skvělou práci,jste vyrovnaní...To je taky spokojený život.


A nebo také turisté.Pořád někde cestujete..(to bych také chtěla),chodíte na rozhledny...tůry na hory,do lesa,poznávat různá místa,hrady a zámky...to jsou také nezapomenutelné chvíle...


A nebo také,když jsme byli děti.Nic nám nechybělo,byly jsme pořád zaměstnaní...to bylo taky úžasné.Žádná závislot,žádný FB,insta,Messenger...Na to,jak jsme spali ve školce se taky vzpomíná...


Neříkám,že bychom nemohli mít spokojený život...záleží,jak je na tom člověk celkově...Děkuju za přečtení :)

Kat♥ 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nana Nana | Web | 30. may 2016 at 21:01 | React

Podle mě je to jak to člověk bere. Já jsem tak nějak spokojená s věcmi jak jsou, ale jsou i nějací lidi co se mají líp než já a furt si stěžují. Podle mě by měl být rád za to co má, i když nežije v luxusu nebo tak něco, ale může být i hůře .Nějak bylo nějak bude. Snad nebude hůř. :-)

2 misssunshine misssunshine | Web | 2. june 2016 at 12:01 | React

Existuje veta "Verím na lepšie zajtrajšky." Neviem prečo, ale veriť sa vypláca. Existuje, niekde vo vzduchu, taká vec, ktorá nám privedie to, čo si vysnívame. Každé ráno si poviem dnes bude dobrý deň. A nemôžem povedať, že by niekedy nebol. Vždy som so svojim dňom spokojná. Neberiem do úvahy napríklad to, že v škole dostanem 5. To mi deň neskazí. Pre mňa je dobrý deň to, keď sa s nikým nepohádam, ale dohodnem sa na kompromise, keď mám okolo seba ľudí, ktorí by mi pomohli a na ktorých sa môžem spoľahnúť. Keď vonku prší, ale úsmev iných prináša slnko. Spokojný život u mňa osobne nepredstavuje hmotné materiálne veci, ale tie abstraktné, pretože mnohokrát sú tie posúvané do úzadia, pričom sú mnohokrát dôležitejšie. Veď predsa načo nám je krásny luxusný dom, keď nie je zdravie alebo láska? :) (prepáč za rozpísanie :D ) Inak som začínajúca blogerka, ktorú by potešila tvoja návšteva na jej blogu a komentár s tvojim názorom :) pekný a spokojný deň :)

3 Lost Girl. Lost Girl. | Web | 13. june 2016 at 18:09 | React

Krásný článek a hlavně blog... Ráda bych si tě do AFFS přidala :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement